Про нас

PANORAMA CLUB - спортивно-розважальний заклад,розташованийна 4-му поверсі торгово-розважального комплексу PANORAMA PLAZA. Орієнтований на широку аудиторію відвідувачів , на індивідуальний, сімейний чи груповий відпочинок. Основна ідея та концепція клубу - пропозиція різних розваг в одному місці на будь-який смак.

PANORAMA CLUB - це діагноз безтурботного драйву і цілої клубної епохи. Час показав, що наш проект росте, пізнає краще і вміє цим кращим ділитися. Наш клуб люблять, цінують і це взаємно! Протягом довгого часу свого існування клуб неодноразово змінювався, щоб відповідати всім вимогам часу, пропонувати актуальний продукт у сфері відпочинку та опережати сучасні тенденції індустрії розваг. На початку 2013 року, "Панорама-Клуб" повністю змінив свій формат та концепцію. Наразі " PANORAMA CLUB " - :

- це 9 доріжок боулінгу євро-стандарту
- це ігрова зона з семи розважальних апаратів - авто-перегони 4ох видів, аерохокей, шутер, авіа-симулятор.
- це більярд."Російський" / "Американка"
- це караоке. Сучасний, стильний, комфортний та вишуканий інтер'єр. База з 35 000 якісних фонограм улюблених та популярних пісень. Звук Dolby Surround  з динамічним світловим супроводом під акомпонемент наших зіркових ведучих. Співати красиво та відпочивати ніжно - караоке зал "Панорама-Клубу"
- це лаунж-кафе з смачною кухнею.
- це РОЗВАГИ, в одному місці на будь-які смаки...

PANORAMA CLUB - Ваш світ розваг. Відпочивайте яскраво.