Замовлення доріжки за телефоном : (068) 144-28-55, 066 68 24 330, (0342) 71-12-04

Боулінг

 

БОУЛІНГ - КЛАСНА. СПОРТИВНА, ЗАХОПЛЮЮЧА ГРА. АЗАРТНА ТА  ВЕСЕЛА. БОУЛІНГ - РОЗВАГА. БОУЛІНГ - СПОРТ.

Боулінг - спорт, в якому гравці намагаються набрати очки, перекочуючи боулінгові кулі по плоскій поверхні, щоб збити кеглі.
Існує багато форм боулінгу, найдавніші з них з'явилися в стародавній Індії. Витоки цієї гри простежуються також в древній Фінляндії та Ємені, і набагато пізніше (в 300 році. нашої ери) у Німеччині. Cама відома - у США - форма боулінгу - північно-американська гра в боулінг з десятьма кеглями. Ця форма, і в аматорській і в професійній версії популярна у всьому світі і привертає найбільшу кількість учасників. 

Мета гри - збити за допомогою якомога меншої кількості кидків куль - всі кеглі, які встановлені особливим чином у кінці безбортовой доріжки. Найпоширеніший  у світі варіант - це десяти-кегельний боулінг, в якому кеглі встановлені у вигляді трикутника - саме він і представлений в "Панорама-Клуб".

Набридли всі інші стандартні види відпочинку та розваг? Ваш вибір - боулінг "Панорама-Клуб".

Ціни на гру в боулінг

 Ціни вказані в гривнях за одну годину гри на одній доріжці . Важливо: при переході часу у вказаних часових діапазонах  вартість гри може змінюватись згідно тарифу наступного часовго інтервалу.

Час Понеділок - Четвер П'ятниця Субота - Неділя
14:00 - 16:00 80 грн/год 80 грн/год з 12.30 - 195 грн/год
16:00 - 20:00 160 грн/год 170 грн/год 195 грн/год
20:00 - ... 220 грн/год 260 грн/год 260 грн/год
  * додатково оплачується прокатне взуття+змінні шкарпетки - 8грн. з кожного гравця
* рекомендуємо робити попередній резерв доріжки за тел: 066-682-43-30 / 068-144-28-55 та приходити на 15хв раніше до зарезервованого часу, щоб пройти реєстрацію, перевзутися в спец.взуття та вчасно почати гру.

До ваших послуг, крім самої гри - кухня та бар "Панорама-Клубу", індивідуальний підхід до кожного гостя(гравця), а також послуги тренера - як для людей, які вперше знайомляться з цією грою, так і для гравців, які мають бажання підвищити свою кваліфікацію та удосконалити свої вміння і навички під час тренувань.

 

 

НАШІ ОПЕРАТОРИ / ТРЕНЕРИ З БОУЛІНГУ, ЯКІ ЗАВЖДИ ГОТОВІ ВАМ ДОПОМОГТИ:

                                        МЕНЮ СТРАВ ТА НАПОЇВ "ПАНОРАМА-КЛУБ"

 

З ПОНЕДІЛКА ПО ЧЕТВЕР, з 18:00 до 22:00 ВЕСЕЛІ, АЗАРТНІ, СПОРТИВНІ АКЦІЇ. ГРАЙ - ВИГРАВАЙ - РОЗВАЖАЙСЯ!

Отже, про боулінг коротко.

Мета гри - збити за допомогою якомога меншої кількості кидків куль - кеглі, встановлені особливим чином у кінці безбортовой доріжки. Cамий поширений у світі варіант - це десяти-кегельний боулінг, в якому кеглі встановлені у вигляді трикутника - саме він і представлений в "Панорама-Клубі".

У більшості форм гра ведеться на доріжці, плоска поверхня якої зроблена з дерева або його синтетичної імітації, і довжина якої у декілька разів перевищує ширину. Нормативна довжина доріжки - 60 футів від лінії фолу до головної кеглі. Ширина доріжки повинна становити 41 - 42 дюйми.

Куля для боулінгу - є ігровим снарядом для гри в боулінг і служить для збивання кеглів гравцем. Вони діляться на:
- стандартні - з готовими трьома отворами для пальців і виконані, як правило, з пластику під "середньо-статистичну" руку.
- індивідуальні -виготовлені для зручного захоплення кисті руки окремого граця.

Кулі для боулінгу різні за вагою. Вага куль для боулінгу вимірюється в фунтах (1 фунт дорівнює 453,6 грам) і маркується цифрами, які нанесені на поверхню кулі. Найлегша куля для боулінгу - під номером 6 важить 2,7 кг і вважається дитячою, найважча - 16, має максимально допустиму за правилами боулінгу вагу - 7,3 кг. В "Панорама-Клубі" для зручності гравців кулі однієї ваги мають однаковий колір і розмальовані за наступним принципом - найлегшим кулям відповідає найяскравіший відтінок, найважчим - навпаки.
Середній діаметр боулінг кулі - становить 21,7 см.
При виборі кулі гравцем, зазвичай опираються на формулу: вага кулі повинна становити 1 / 10 від ваги гравця, однак на практиці до вибору треба підходити більш індивідуально. Оптимальною вагою для дітей вважаються кулі 6-9, для жінок 10-12, а для чоловіків 14-16 фунтів.

Для гри в боулінг, використовується спеціальне взуття. Підошва черевика виготовлена з м'якої шкіри, та лайкової підошви для гарного ковзання і не бруднять гумової п'яти - бо вона працює як гальмо. Ідеально, якщо ви ковзаєте до лінії кидка на підошві ноги, і потім переносите п'яту вниз для того, щоб зупинитися перед лінією заступа. Взуття боулінгу, безперечно наділене особливим дизайном, який притаманний даному виду спорту і підбирається індивідуально, в залежності від вашого антропологічного розміру стопи.