Замовлення доріжки за телефоном : (068) 144-28-55, 066 68 24 330, (0342) 71-12-04

Вибір та хват кулі

В боулінгу величезне значення має правильний вибір кулі для гри, оскільки від цього залежить як точність кидка, так і вдалість його підкручення. Строгого правила щодо точного діаметру кулі не існує, тому він може змінюватись в межах 21.70 ± 0.12 см, вага ж не повина бути більшою 7.25 кг. . Щоб вибрати ідеальну кулю для гри, слід взяти її і протримати в руці протягом 5 секунд, і якщо після такої операції Ви будете відчувати біль в руці, слід вибрати кулю легше. Цей процес слід повторювати до тих пір, поки Ви не знайдете кулю, яка не буде навантажувати м'язи руки до появи больових відчуттів.

Хват кулі.

Першим, на що необхідно звернути увагу, є хват кулі. Правильною технікою є хват при якому три пальці (безіменний, середній і великий) розташовуються в 3 отворах кулі. Якщо брати кулю іншими пальцями то згодом техніка кидка і результати в цілому можуть сильно постраждати.

Потрібно пам'ятати про те, що ваша долоня, на відміну від пальців, повинна вільно рухатися.

Правильне положення пальців рук і долоні дозволить Вам тримати кулю будь-якого розміру і ваги, а також правильно здійснювати сам кидок, що в кінцевому рахунку призводить до більш високих результатів, ніж при неправильних хваті.