Замовлення доріжки за телефоном : (068) 144-28-55, 066 68 24 330, (0342) 71-12-04

Геометрія кидка та кидок з підкруткою

Страйк-чудовий удар кулі по кеглях і Ви переможець. Щоб добитися цього потрібно мати великий досвід гри, один з нюансів під час кидка, це вибір правильного кута напрямку кулі. Щоб всі кеглі впали, куля повинна котитися чітко прямо і чітко по центу з відхиленням в 3 градуси . Якщо куля після кидка відхилитися хоча б на градус від ідеальної траекторії, то шанси збити всі кеглі, зменшуються. Під час кидка кулі в ліву чи праву ціль, потрібно задавати напрямок кулі з протилежної сторони. Якщо кидок у вас виходить підкрученим і ви граєте не в перший раз, то ваші шанси на успішне завершення партії зростуть. Непереживайте після перших промахів - знайте з досвідом і систематичним тренуванням приходять і перемоги ..
Професіонали боулінгу люблять повторювати: «Вибий Spare, і тоді Strike вийде сам по собі».

Перше, що необхідно - це прості геометричні знання. Потрібно розуміти принцип перетину доріжки. Кеглі, що знаходяться в лівій стороні, краще вибивати з правого боку доріжки, і, зрозуміло, навпаки. Візьміть для мішені кеглі 7-8-9-10. У цьому положенні існує п'ять комбінацій Spare для вдалого кидка. Потренуйтеся з цими номерами, щоб зрозуміти принцип.

Щоб збити кеглі 1-2-4, як мішень краще взяти кеглю 8, а 3-ю і 6-ю можна вдало збити, прицілившись в 9-ю. Для Strike зазвичай використовують кеглю № 5.

Щоб збити кеглю з останнього ряду, слід орієнтуватися на третю або четверту стрілку або між ними. Звичайно, потрібно мати здатність подумки прокреслити хрестоподібний шлях кулі і передати це бачення свого кидка, правильно направивши руку. Все це приходить з тренуваннями.

Якщо ж вийшов промах - тим цікавіше виклик. Тут потрібна або велика точність, або звичайна вдача!

Кидок кулі з підкруткою несе з собою ряд особливостей, які не властиві звичайному кидку. Для початку хотілося б сказати про те, що підкрутка має місце бути лише у випадку, коли з кулі спочатку зісковзує великий палець, адже він помітно коротше інших. Для правильної підкручення кулі необхідна спеціальна постановка пальців, без якої неможливо добитися ідеального результату. Щоб процес навчання пройшов легше, необхідно подати на місці отворів для пальців годинниковий циферблат. Тоді, дотримуючись нехитрих правил, можна домогтися правильної постановки руки для подальшої вдалої підкручення кулі. У такому випадку великий палець повинен бути спрямований у бік 10 годин, а якщо ж Ви вирішили нанести простий прямий кидок, великий палець повинен "показувати" 12 годин.