Замовлення доріжки за телефоном : (068) 144-28-55, 066 68 24 330, (0342) 71-12-04

Пристосовуємось до доріжки та готуємось до кидку

Пристосовування до різних доріжок, а нас в клубі їх 9 і хоча вони всі однакові, вони ж на різних місцях відносно стін боулінгу - це постійний виклик кожному боулеру.

Як швидко пристосуватися до доріжки, яка від гри до гри весь час змінюється? Професійні боулери повинні пристосовуватися до будь-яких умов доріжки дуже швидко. Вони не можуть собі дозволити витрачати даремно навіть один єдиний фрейм, щоб спробувати знайти "своє місце".

Не міняйте стрілку, в яку ви цілитеся, якщо ви змінюєте стартову доріжку, боулінг - гра тригранна.

Якщо ви потрапляєте лівіше 1-й кеглі, рухайтеся ліворуч. Якщо ви потрапляєте правіше, переміщайтеся направо. І знову, назад до трикутника. Якби ви намалювали лінію між стартовою точкою і місцем, в якому куля потрапляє по кеглям (згідно з вашим побажанням), то стрілка, очевидно, і є точка досягнення мети.

Готуємось до кидку

Крок І розгойдування - досить прості і легкі . Однак при з'єднанні даних рухів ви можете коригувати розбіг - напружений або вільний. Для того, щоб кинути кулю правильно, необхідно прийняти позицію, яка буде більшою мірою стійка. Без сумніву можна зазначити, що необхідно використовувати рушійну силу кроків і надавати кулі саме ту швидкість, яку ви змогли набрати при розбігу. Кидок буде успішним в тому випадку, коли всі ваші дії будуть виконані як можна точно та синхронно.

Для того, щоб добре скомбінувати стійкість і рушійну силу вам потрібно зробити, сильний розмах в той час, коли ви виконуєте останній крок. При цьому рука, яка тримає кулю, буде рухатися разом з вашою ногою, яка ковзає.

Коли ви будете робити три перші кроки і здійснювати при цьому розмах рукою, в цей момент куля повинна знаходиться у своїй найвищій точці. Для того, щоб кулі був переданий найкращий імпульс необхідно зробити сильний розмах вперед, потім ковзання і кидок.