Замовлення доріжки за телефоном : (068) 144-28-55, 066 68 24 330, (0342) 71-12-04

Кидок та ковзання під час розбігу

Розмах і хода кожного гравця є унікальними, так само як і його ріст, вага або вік. Але при кидку всі хороші гравці виглядають більш-менш однаково. Перед кидком куля минає щиколотку ковзної ноги приблизно в двох метрах від неї. Ця позиція ідеальна для кидка кулі в бажаному напрямку.

Щоб куля проходила на рівні щиколотки, потрібно трохи зігнути коліно при останньому кроці. Те, що спочатку може здатися незручної позою, потім стане цілком звичайним. При цьому тіло теж нахиляється вперед під кутом 15-20 градусів. Для рівноваги середина грудей повинна знаходитися прямо над коліном ковзної ноги. При розбігу голова залишається нерухомою, погляд сфокусований на цілі. Вільна рука відведена трохи вбік і служить для рівноваги.

Цілеспрямований завершальний кидок - логічне продовження будь-якого руху. Боулінг - не виняток. Гарного гравця легко можна відрізнити по його манері кидати кулю і завершувати кидок. Після завершення кидка рука гравця з точки пуску кулі піднімається вгору до рівня плеча або вище. Напрямок руки має бути строго вперед, а не вліво або вправо. Цей рух покращує функцію розмаху і допомагає краще зберігати рівновагу.

Ковзання представляє собою заключну фазу розбігу перед кидком. Варто зазначити, що від ковзання залежить багато чого. Не даремно в професійному боулінгу придумали спеціальне взуття, підошва одного черевика якої виготовляється зі шкіри саме для того, щоб вона забезпечувала відмінне ковзання.

Перед посилом, при завершенні розбігу, гравець всю свою увагу повинен зосередити на обраних ним орієнтирах. Ліва рука при цьому повинна приділятися для збереження рівноваги трохи вбік. При цьому права нога починає здійснювати ковзання. Варто зазначити, що у деяких боулерів довжина ковзання становить трохи менше вісімнадцяти дюймів, проте, як правило достатньо всього восьми - дванадцяти дюймів.

Тіло, трохи пригнуте в попереку необхідно спрямувати вперед, а ліве коліно при цьому злегка зігнути. Зігнута нога допоможе додати саме те положення стопі, при якому задній черевик ніяк не зможе перешкодити ковзанню. Вона ж зможе полегшити відштовхування від поверхні лівої стопою, що для правильного ковзання не менш важливо.