„Дитяче Царство” „Панорама-Клуб” – це територія щасливих дітей та задоволених батьків. Це спеціальні дитячі програми розважально-навчального характеру, маленьке, зате феєричне свято для дітей віком від п'яти років,яке відбувається щосуботи та щонеділі в "Панорама-Клуб" (4ий поверх ТРК "Панорама-Плаза")

„Дитяче Царство” в  „Панорама-Клуб” це:
- дитяча дискотека.
- ігротека з веселими аніматорами та призами.
- дитяче караоке.
- дитячий чемпіонат з боулінгу.
- розваги на семи різно-жанрових ігрових апаратах.
- дитячий гурток по розвитку творчих здібностей.
- спеціальне дитяче меню з улюбленими дитячими стравами.
- спеціальні дитячі тематичні вечірки.

Ваші дітки люблять наше свято, напевне тому, що ми любимо Ваших дітей. 

Дотримуйтесь соціальної дистанції, усіх карантинних вимог та правил, як робимо це ми, та резервуйте тематичні свята своїм дітям.                  

Дорогі Батьки, щоб Вам допомогти у виборі, ми в зручній  формі підготували відповіді на типові запитання, які у Вас можуть виникнути з приводу святкування у нашому клубі. Гадаємо, вони Вам допоможуть у правильному виборі. Якщо у Вас виникають питання іншого характеру, чи Ви б хотіли проконсультуватись, дещо уточнити,отримати більш ширшу та конкретизовану інформацію, чи зробити замовлення -  телефонуйте:

068-144-28-55 / 066-682-43-30, чи заходьте в гості безпосередньо в клуб. До зустрічі!

Так. ” Дитяче меню” є невід'ємним елементом дитячого свята в “Панорама-Клуб”. Дитяче меню розроблене спеціально для Ваших дітей, в основі якого лежать наступні принципі:

 • враховані улюблені “хітові” страви всіх діток.
 • вихід порцій менший( з урахуванням  “типового вікового апетиту”), відповідно вартість майже по всіх позиціях дитячого меню в 2 рази нижча ніж у звичайному "меню для дорослих", яке діє в “Панорама-Клуб”.
 • страви, які є в дитячому меню не відображені у в меню “дорослому”.

Для Вас і Ваших гостей діє повноцінне банкетне та фуршетне меню “Панорама-Клуб”.

Все залежить від цілей та Вашої мети, розглянемо 2 варіанти:

1 - у випадку святкування певної події (День Народження, Іменини, інше) ми рекомендуємо зробити попереднє замовлення. В цьому є очевидні переваги:

 • на момент Вашого приходу, для Вас і Ваших гостей заздалегідь будуть засервіровані столи.
 • страви будуть подані згідно Ваших побажань: по часу та способу подачі.
 • Ви і Ваші гості не будуть почуватись дискомфортно і очікувати поки подадуть страви, в той час коли на сусідніх столиках “свято в повному розпалі”.
 • це дає Вам можливість оптимально підібрати комплексне меню для Вас і Ваших гостей згідно Ваших побажань, та порад і рекомендацій наших адміністраторів.
 • 2. Якщо ж Ви просто хочете прийти на розважальну програму  “Дитяче Царство”, то в цьому  немає ніяких проблем. Лише Ви повинні розуміти, що:
 • є висока вірогідність того, що елементарно не буде вільних посадкових місць.
 • кухня працює в першу чергу по “перед-замовленню” , тому є ймовірність того, що на жаль Вам прийдеться трішки зачекати на Ваші замовлення.

Так. Ви можете принести з собою святковий торт. Ми допоможемо Вам його винести, порізати та почастувати Ваших гостей. Ми не займаємося “кондитеркою”, тому не заперечуємо, якщо Ви принесете для своїх іменинників солодкий сюрприз.

Дане твердження стосується лише святкового торту, а не інших видів кондиторських виробів. Якщо торт не передбачений, для Вас і Ваших гостей "доросле" і "дитяче" меню десертів.

Так. Ви можете відзначити  День Народження своєї дитини в будь-який день тижня, коли Вам зручно, з декількома уточненнями:

 • при умові, що в цей день зал не перебуває в оренді, чи не спец.обслуговуванні.
 • при умові, що дитяче День Народження не буде тривати довше ніж до 18.30 (часові обмеження ми вказуємо в цілях турботи за ваших дітей, адже після цього часу заклад переходить на вечірній режим роботи, де діють певні вікові обмеження).

Дорогі Батьки, зауважимо, що анімаційна програма "Дитяче Царство Панорама-Клубу"  - це в першу чергу дитяча програма, свято яке зорієнтоване на дітей  і зроблене для дітей. Саме Ваші дітки та їхні веселощі перебувають у фокусі нашої уваги. Тому у нас шумно, гамірно, весело, грайливо. В нас танці, співи, конкурси, змагання. Зовсім "все не так, як у дорослих"...

 Адже це діти і вони ще встигнуть подорослішати, а завдання нас, як дорослих і люблячих батьків цей момент якомога довше відтягнути. Тому грайтесь, танцюйте, розважайтесь разом з нами! Адже мистецтво бути дорослим - це в душі залишатись трішки дитиною...

                              ДИТЯЧЕ МЕНЮ ПАНОРАМА-КЛУБ

Вирішили святкувати у нас? Святкувати разом з нами? Телефонуйте!