Дисконтна програма

Дисконтна програма „Панорама-Клубу” – це програма лояльності для постійного Гостя, система знижок та переваг на всі послуги „Панорама-Клубу”. На відміну від інших закладів Івано-Франківська, дисконтна програма „Панорама-Клубу” – це система фактичних преференцій для Вас, яка діє і за межами „Панорама-Клубу”.

Дисконт„Панорама-Клубу” -  електро-магнітна картка(абонемент) клієнта, яка належить її власнику, персоніфікована і дає можливість:

- отримувати знижку від 5% до 20% на всі види послуг „Панорама-Клуб” в квартеті „бар (кухня) – боулінг – ігрова зона-караоке”.
- діє не тільки в „Панорама-Клубі”, а ще й в „Панорама-Пабі”, нічному клубі "Плаза" та у фірмовому магазині  пива KIMPEL „Паровий бровар Станіславова”.
- дає фактичні привілеї у відвідинах нашого закладу (від проходження фейс-контролю – до спеціально V.I.P. обслуговування).
- діє за принципом банківської картки, тобто при поповненні її грошового балансу, ви можете відвідувати наш клуб і користуватись всіма нашими послугами і без грошей в гаманці – ваші гроші на вашій картці + автоматична знижка у відповідності до картки.

Як отримати картку «Панорама-клуб»?:

- при занесенні одноразового поповнення на суму 1000грн. – ви отримуєте картку на 10% знижки на всі види послуг, при цьому 2000грн. це не вартість картки, а це Ваш фактичний баланс рахунку, яким ви одразу можете користуватись.
- при занесені одноразового поповнення на суму від 3000грн. – ви отримуєте картку на 15% знижки на всі види послуг, 20% знижки можна отримати за умови одноразового поповнення на суму від 5000грн.
- аналогічна дія відбувається при користуванні послугами клубу сума на чеку якого відповідає двом вище описаним пунктам – в такому випадку ви також отримуєте нашу картку.
- якщо Ви наш постійний Гість і відвідуєте нас часто – ми Вам цю картку подаруємо самі.
- також Ви можете отримати цю картку беручи участь в різноманітних акціях від нашого клубу.
- ви постійний гість «Панорама-Паб» або клієнт «Парового Бровара Станіславова».
- ви любите «Панорама-Клуб», а ми любим Вас.

Отже, дисконтна програма лояльності для постійного гостя «Панорама-Клуб» - це унікальна у Івано-Франківську реально діюча система переваг та преференції, яка робить ваш відпочинок в нас не тільки комфортним, але й вигідним.

Виготовлення картки постійногго гостя відбувається протягом 1-3 діб, з моменту її оформлення у адміністратора клубу.

«Панрама-Клуб» - Ваш світ розваг. Відпочивайте яскраво.