КАРАОКЕ

ПОНАД 35 000 ФОНОГРАМ!

Резервація столу за телефоном : (068) 144-28-55, 066 68 24 330, (0342) 71-12-04

Караоке

КАРАОКЕ ЗАЛ "ПАНОРАМА-КЛУБ" - ЦЕ СВЯТО ДЛЯ ВСІХ МЕЛОМАНІВ, ВІДПОЧИНОК ТІЛА ТА ДУШІ, ЦЕ ВАШЕ АЛЬТЕРЕГО, ЯКЕ ОБ'ЄДНУЄ ВСІХ ЛЮБИТЕЛІВ МУЗИКИ ТА ВІРТУОЗНОГО СПІВУ.

Караоке "Панорама-Клуб" - відкрило двері свого залу для перших гостей, після повного рестайлінгу клубу,в перші дні Нового Року 2013.

На всіх Гостей караоке зони чекає сучасний стильний інтер'єр, де комфортно перебувати та ніжно відпочивати, привітний та професійний обслуговуючий персонал, зіркові ведучі...котрі і самі не проти поспівати, підспівати чи створити атмосферу релаксового співучого драйву.

56 місць комфортної посадки, сучасне професійне караоке-обладнання, об'ємний квадрофонічний звук, пісенне краоке-меню з улюбленими та популярними фонограмамиі і не тільки....адже бібіліотека пісень налічує 35 000 якісних фонограм і постійно оновлюється. Професійні радіо-мікрофони SENNHEISER, окремий танц-пол, 3 караоке-екрана та динамічний світловий супровід - ми зробили все, щоб Ви могли себе відчути ЗІРКОЮ КАРАОКЕ!

Караоке-зал однаково підійде, як для інтимного відпочинку вдвох, так і для великих компаній, корпоративних міроприємств чи святкування визначних подій. Адже в нас відпочивати не тільки зручно чи комфортно, а ще й ніжно. Завітайте та переконайтесь.

Щодня, до старту активної вечірньої караоке програми, яка традиційно в нас стартує з 20.00, караоке-зал "Панорама-Клуб" працює у форматі лаундж-кафе.

В нас затишно, приємно та комфортно, а відповідний музичний супровід створює відчутну атмосферу повного релаксу та втечі від "суєти суєт"...Для всіх гостей створені не тільки умови для комфортного відпочинку, а ще й для "смачного": велике банкетне меню, сподіваємося, задовільнить гастрономічні смаки будь-якого гурмана. 

В той же час з  понеділка по неділю, починаючи з 20.00 і аж до пізньої глибокої ночі, ми об'єднуємо всіх любителів співу.

Це - караоке, справжнє, динамічне, веселе, інколи душевне, інколи драйвове. Хочете відчути себе зіркою великої сцени? Тоді бронюйте столики за номерами: (0342)71-12-04, 066-682-43-30, 068-144-28-55, шукайте відповідний репертуар в нашому караоке-меню і ви ЗІРКА.

Уточнюємо для наших гостей, що у нас існує "стоп-лист" на виконання де-яких пісень, які суперечать формату нашого караоке та концепції закладу загалом. Сподіваєвося, на ваше розуміння та гадаємо Ви поділяєте наші цінності.

Грайте. Співайте. Розважайтесь. Ваш "Панорама-Клуб", та дякуємо, що відвідуєте нас.

НАШІ ЗІРКОВІ ВЕДУЧІ, УЛЮБЛЕНІ ГОЛОСИ КАРАОКЕ "ПАНОРАМА-КЛУБ":

                     МЕНЮ "ПАНОРАМА-КЛУБ"

                                         

                                              ВІП-РУМ КАРАОКЕ "ПАНОРАМА-КЛУБ"

10 місць підвищеної комфортності, 3 режими освітлення, індивідуальне спец.обслуговування. Відпочивайте ніжно, відпочивайте "люксично".