Понеділок, 03 липня 2017 09:11

Святкування Івана Купала в Панорама-Клуб

В ніч з 6 на 7 липня дівчата будуть гадати - хтось на судженого-рядженого, а хтось просто: що робити ввечері. А днем 7 липня всі Івани будуть відмічати свої іменини. Не гадайте - у нас уже готовий результат.

Ми знаємо, що Вам робити і днем і вночі. Грайте в боулінг: за кращі результати поміж інших пригощаємо пивом. На караоке - вечір українських пісень. Звичайно співати можна будь-які пісні (окрім фонограм з блек-ліста), але на українських можна "зекономити". В честь свята - українські фонограми БЕЗКОШТОВНІ. Окрім цього, караоке змагання між Іванами, чи гостями Іванів за призи від нашого караоке. Івани, чи Іванки можуть пригостити себе, чи своїх гостей шампанським також БЕЗКОШТОВНО. Для цього потрібно тільки гарно співати. І хоча це і так караоке, в нас й так всі співають, але цього дня за спів ще й пригощаємо.

7 липня - не гадайте-))), що робити, заходьте в гості - буде весело! Резервуйте місця в караоке та доріжки боулінгу за телефонами: 066-682-43-30 / 068-144-28-55. А ще є більярд та розважальні ігрові апарати...