Субота, 04 листопада 2017 11:19

Передноворічні Дитячі вечірки 2017-2018 в Панорама-Клуб

Усі відповідальні та люблячі батьки, батьківські комітети в школах та дитячих садочках постають перед питанням: як красиво, гарно, весело, змістовно організувати та провести передноворічні дитячі ранки. Переживати не потрібно, ми про все уже потурбувались. Ваша задача - лише прийняти рішення та визначитись з датою. Приблизно такими словами минулого року ми анонсували прийом замовлень та резерви на святкування передноворічних свят.

Цей рік не виключення. Уже 12 рік поспіль ми проводимо, організовуємо та веселимося разом з Вами та вашими дітьми. Тому "з висоти" напрацьованого досвіду і абсолютно не в цілях підвищення ажіотажу, а реально з кращих міркувань, повідомляємо - поспішіть. Ми будемо проводити по 2 свята в день, в період з 10 по 30 грудня, в часових інтервалах: перше свято з 11.00 до 14.00, друге з 15.00 до 18.00. Шкіл та садочків багато, а вільних дат щодня стає менше...:(

В зручній інфографіці, наведеній нижче, Ви можете ознайомитись з нашими трьома пропозиціями розрахованими на різну цільову вікову категорію. Ми продумали все: Вашим діткам буде весело та смачно, а Вам - зручно та комфортно.

Телефонуйте до нашого арт-менеджера за номером вказаним на афіші та бронюйте дати. До зустрічі!