Субота, 04 листопада 2017 13:04

15.11 - Чемпіонат з боулінгу для студентів ІФНТУНГ в Панорама-Клуб

15.11, в середу, "Панорама-Клуб" спільно з профкомом студентів ІФНТУНГ проводить Універсіаду - чемпіонат з боулінгу, організований спеціально для студентів даного ВНЗ .
Своєрідне пре-паті до Дня Студента.
Гра в боулінг - як активний спосіб відпочинку, спорту та веселого часопроводження цього дня набуде ще й змагального характеру.
З 13.00 на доріжки боулінгу "Панорама-Клуб" вийдуть студентські команди з різних факультетів ІФНТУНГ, для визначення кращої університетської команди з боулінгу.

Команди будуть налічувати по 4 гравці та будуть змагатись одна з одною по коловій системі. Тривалість змагання до 5 годин.

Подати заявку на участь може будь-яка команда студентів ІФНТУНГ з будь-якого факультету, чи довільно сформована: у студ.профкомі університету чи за телефоном вказаним на афіші.
По завершенні змагань відбудеться церемонія нагородження переможців та активних учасників. Ну а для тих студентів, "які не награлися" та для гостей клубу, по завершенні універсіади, на доріжках боулінгу стартує акція "День боулера / День за 200" - в якій також можна виграти призи. Атакен!