Понеділок, 29 січня 2018 06:31

Програма Дитячого Царства лютого в Панорама-Клуб

Дорогі батьки та діти, перед Вами черговий план вечірок для наймолодших. Анонс анімаційних програм лютого, гадаємо, зацікавить багатьох. Ми ж, у свою чергу, нагадаємо одні з небагатьох наших порад та рекомендацій:

- якщо визначились з датою - то телефонуйте раніше, та резервуйте місця. Адже, як правило, за тиждень до свята вільних місць уже немає...тому, чим раніше, тим краще.

- програми розраховані і будуть цікавими для дітей віком до 12 років, для старших дітей, уже рекомендуємо святкування на боулінгу.

- якщо Вас не зацікавила програма певного дня, чи Ви б хотіли відмітити День Народження Вашої дитини в день, коли стаціонарних програм в нас не передбачено, то проблем в цьому немає ніяких. Телефонуйте до нас в клуб і ми все організуємо.

Зрештою, всю додаткову та вичерпну інформацію ви можете отримати у нашого менеджера з організації дитячого дозвілля Аліни - 099-092-91-55.

Ну, а Лютий в рамках Дитячого Царства буде багатим на різноманітні тематичні вечірки, тому нудьгувати точно не доведеться!