Понеділок, 01 жовтня 2018 10:39

10.10.18 - 8ий тур Відкритого Індивідуального чемпіонату з боулінгу Панорама-Клуб

Середа 10 жовтня - 8ий тур Відкритого Індивідуального чемпіонату з боулінгу Панорама-Клуб.
Все менше етапів залишається до завершення ігрового сезону 2018, який цього року налічує 10 турів.
Менша кількість турів - більша вага кожної перемоги, або посівшого місця в окремому турі. На даний момент рейтингова таблиця сезону "тріщить по швам": в першій десятці все дуже "тісненько"... Аналогічна ситуація в рейтингових місцях першої 20ки, яка також має бажання стати "першою десяткою". Адже, згідно регламенту цього року, для визначення чемпіона до уваги будуть враховуватись кращі 7 результатів...Тобто, поточний рейтинг не кінцевий і "математика" турніру під завершення ігрового сезону може дуже сильно змінитись...Тим паче, що з кожним туром в чемпіонаті беруть участь гравці, які своєю майстерністю та результативністю приємно дивують. І це не тільки франківчани :)
Тому, як завжди, запитань більше ніж відповідей. Все покаже гра.
Ми ж розпочинаємо прийом заявок на участь: 068-144-28-55 / 066-682-43-30.
Як завжди, чемпіонату передує розминка у довільній формі, яка розпочинається о 11.30, а початок самого змагання ,після жеребкування ,стартує о 12.00. 
Чемпіонат Відкритий - участь в ньому може взяти будь-хто, хто любить грати в боулінг і має бажання протягом п'яти годин позмагатись з резидентами турніру, або ж самому стати постійним учасником.
8 тур - Тур, який не можна пропустити...