П'ятниця, 05 жовтня 2018 09:40

23.10.18 - Універсіада з боулінгу для студентів ІФНТУНГ

У вівторок 23 жовтня відбудеться другий тур Універсіади з боулінгу для студентів ІФНТУНГ цього року. Попередній раз на доріжках боулінгу студенти "Нафти й газу" зустрічались ще в березні. Пройшло півроку, новий навчальний рік, новий змагальний сезон та "стара добра Універсіада"...Не в аудиторіях, не за столами, але з грамотами, медалями та подарунками-)))
Всі студенти ІФНТУНГ, хто любить грати в боулінг і має бажання позмагатись Вам до нас - тобто в Панорама-Клуб, хоча спочатку в студ.профком на реєстрацію.
Рівень, майстерність і результативність вашої гри значення не мають, адже змагання носять любительський характер. В даному випадку, основне: задоволення від гри і можливість пограти в боулінг "багато". Адже Універсіада з боулінгу триває до 5 годин нон-стоп!
Передує змаганню розминка в довільній формі, для всіх з 12.30 до 13.00, після чого відбувається процедура жеребкування і сам старт Універсіади. Призери (перша трійка) та й навіть програвші отримують подарунки від клубу та профкому студентів ІФНТУНГ.
Що потрібно для того, щоб взяти участь? Все дуже просто: мати бажання пограти та позмагатись, а також попередньо подати заявку на участь, як й писали вище, у студ.профкомі. Максимальна кількість учасників окремого етапу - 32 гравці (8 команд по 4гравці).

Поспішіть...та побачимось на доріжках боулінгу "Панорама-Клуб" 23 жовтня. Атакен!.