Середа, 06 березня 2019 08:22

13.03.19 - Універсіада з боулінгу для студентів ІФНТУНГ

В середу, 13 березня, відбудеться перший тур Універсіади з боулінгу для студентів ІФНТУНГ 2019. Всі студенти ІФНТУНГ, хто любить грати в боулінг і має бажання позмагатись Вам сюди, тобто до Панорама-Клубу. Змагання командні: команда складається з 4ох гравців.
Рівень, майстерність і результативність вашої гри значення не мають, адже змагання носять любительський характер. В даному випадку - основне задоволення від гри і можливість пограти в боулінг "багато". Адже Універсіада з боулінгу триває до 5 годин нон-стоп!
Передує змаганням розминка в довільній формі для всіх з 12.30 до 13.00, після чого відбувається процедура жеребкування і сам старт чемпіонату. Призери і навіть програвші отримують подарунки від клубу та профкому студентів ІФНТУНГ.
Що потрібно для того, щоб взяти участь?
Все дуже просто: мати бажання пограти та позмагатись, а також попередньо подати заявку на участь у студ.профкомі. Максимальна кількість учасників - 32 гравці (8 команд). Поспішайте зареєструватись учасниками універсіади...і побачимось на доріжках боулінгу "Панорама-Клуб" 13 березня...