Вівторок, 06 серпня 2019 06:58

14.08 - розігруємо 5500грн на боулінгу!

Гарячий серпень! Ну реально гарячий і веселий! Не знаємо, якою буде погода 14 серпня, но "гаряче від азарту в Панорама-Клуб точно буде!
""ДВІЄЧКИ" - парний чемпіонат з боулінгу Панорама-Клуб, повернувся на доріжки клубу два місяці назад і напевне уже надовго:). Тому ловіть:
 
14 серпня у середу з 12.00 ми почнемо уже третій тур змагань пар-двієчок! Івано-Франківськ - Чернівці - Львів - такі міста були представлені їхніми гравцями в минулих турах, такими й були призери: всі три міста "отримали" по парі пареможцю. Як буде цього разу - дізнаємося вже зовсім скоро! Третій раз поспіль граємо не тільки за задоволення, але й на призові:
5500грн - призовий фонд, який за 5 годин гри буде розіграно серед пар "двієчок". Виплата призових - одразу. Що потрібно щоб награтись та зірвати "джек-пот"?:
- створити пару "Двієчку" з двох гравців, які утворюють ігрову одиницю.
- подати заявку на участь до 13.08 за телефонами: 068-144-28-55 / 066-682-43-30.
- прийти в день змагання за півгодини до старту чемпіонату на розминку, тобто на 11.30.
- грати в боулінг 5 годин нон-стоп і вигравати більшу кількість раз ніж інші "Двієчки".
- Все. Якщо за коловою схемою (тобто кожна пара зіграє з кожною) кількість перемог у вас більша ніж у інших - Ви переможці. А таких у нас традиційно буде 3 пари, але..!
- ми також нагороджуємо пару, яка під час змагання виб'є максимум - тобто в парі набере за одну гру, більшу кількість очок ніж всі інші.
Максимальна кількість учасників - 32 гравці, тобто 16 "Двієчок". Змагання відкриті - в них може взяти участь будь-хто, хто вміє і любить грати в боулінг.
Свято БОУЛІНГУ вже зовсім скоро, поспішіть.