Понеділок, 04 листопада 2019 08:38

6ий тур парного чемпіонату з боулінгу "Двієчки" в Панорама-Клуб

Змагання з боулінгу в Панорама-Клуб в повному розпалі. Жодного тижня без адреналіну, страйків, переможців та призів. Окрім разових, корпоративних чемпіонатів у нас ще й діють регулярні. Топові за результатами, рівнем майстерності та інтригою.
13 листопада, з місячним інтервалом,відбудеться шостий тур парного чемпіонату з боулінгу "Двієчки" в Панорама-Клуб.
"Двієчки" - змагання для команд з двох гравців, які змагаються в три етапи, чи за коловою схемою з аналогічними "двієчками", які утворюють одну одиницю.
Повторимося, як писали раніше: навідміну від попередніх п'яти турів - шостий може стати собливим. Це буде залежити від кількості пар учасників. Отже регламент може змінитися, за умови, якщо пар учасниць буде 14+. Тоді за основу буде братись відбіркова схема в три тури:
1 тур - відбірковий для всіх: де команди грають шість ігор на сумарний результат.
2 тур - в нього проходять кращі вісім пар з вищими результатами здобутими в першому турі. В другому турі "двієчки" грають один з одним по колу, де за результатами очних зустрічей у фінал проходять чотири кращі пари.
3 тур - фінал чотирьох. Три гри-спаринга, в яких призери визначаються за результатами не тільки кількості перемог/поразок, але й сумарним набраним результатом в трьох іграх фіналу.
До 15 пар - граємо традиційну колову схему кожен з кожним, як і попередні рази.
Зрештою, щоб насолодитись новим регламентом, чи зіграти як зазвичай - потрібно грати!
Єдине, що точно не зміниться це багаторічна традиція післяматчевих фуршетів для гравців.
Ми відкриваємо реєстрацію для всіх бажаючих. Подача заявок на участь за телефонами: 066-682-43-30 / 068-144-28-55.
Чемпіонату передує розминка в довільній формі з 11.30, старт змагання у 12.00. А далі попереду змагальний марафон тривалістю шість годин...Атакен!