Четвер, 28 травня 2020 09:47

5 червня Панорама-Клуб відновлює свою роботу

Всім привіт. Дорогі друзі, гості, знайомі та ще не знайомі, гадаємо всі живі, здорові, усміхнені, позитивні і у Вас все гаразд. Світ, Україна, Івано-Франківськ потрохи одужує та "відходить" від епідемії, а разом з цим і ми всі повертаємося до звичного укладу життя. Звичайно у всіх нас, щось в житті та в побуті змінилось і ми маємо надію, що це зміни на краще. Зрештою, без оптимізму ніяк.
Ми, до-речі, за час карантину змінились трішки також. Щось підправили, щось відремонтували, провели невеличкі зміни в інтерїєрі і...дуже-дуже за Вами скучили.

За 15 років нашої роботи в сфері розваг - карантин був у нас вперше. Криз було багато в нашій державі, але ми завжди намагались Вас радувати, розважати, піднімати настрій і до цього часу жодного разу не припиняли нашу щоденну роботу. Тому, коли пишемо, що за Вами скучили, то пишемо це абсолютно щиро. Бо ми навіть не знали, як то без Вас - дорогі наші гості...
5 червня 2020, з п'ятниці - продовжуємо! Звичайно з дотриманням усіх санітарних норм, противірусних заходів безпеки та з вимушеною соціальною дистанцією. Тому будемо обнімати Вас поглядом та вітатись через захисні маски. Про всі зміни - у наших наступних новинних постах, але основний месидж від цього не зміниться: МИ ЗНОВУ У ВЕЛИКІЙ ГРІ! До скорої зустрічі!