Четвер, 29 жовтня 2020 10:48

Хелловін 2020 в Панорама-Клуб

Чудове, миле, "гамериканське" гарбузове свято. Маскарадний маскарад-)))

31 жовтня, в суботу, запрошуємо до нас. Все буде так-як і у попередні роки, але з певними карантинними обмеженнями та рекомендаціями.

Розпочнемо ще з 12.00 і аж до 19.00 в два етапи у нас буде проходити наше веселе "Хеловінське Дитяче царство". Конкурси костюмів, миттєвий хеловінський макіяж та аквагрим, дитячий боулінг, дитяча дискотека та аніматори, яких не впізнати - це денна частина святкування. А от з вечору, активності та розваги "подорослішають і стануть жаливішими" -))) Тому, не дивлячись на карантин, але дотримуючись всіх його норм та вимог: декоруємося, переодягаємося, але не забуваємо про маски, посміхаємося, жартуємо, співаємо, танцюємо, граємося, даруємо призи за кращий макіяж, проводимо конкурси на кращий костюм, пригощаємо "гаряче-пекучим" і не забуваємо вчасно мити руки. І жахатись один одного, тобто дотримуватись соціальної дистанції-))))

Таке собі Крейзі караоке з марафоном страшних пісень та фріковий боулінг... Ось такий в нас Хелловін намічається: зовсім не страшний, а місцями навіть приємний-)))) Резервуйте місця в караоке залі та доріжки боулінгу за номерами клубу: 066-682-43-30 / 068-144-28-55 та ВІДПОЧИВАЙТЕ ЯСКРАВО!