Четвер, 11 червня 2015 15:18

ПЕРША ПОЛОВИНА СЕЗОНУ ПРОГРАНА, ПРОЙДЕНА, ЗІГРАНА!

ПЕРША ПОЛОВИНА СЕЗОНУ ПРОГРАНА, ПРОЙДЕНА, ЗІГРАНА!
Парний чемпіолнат з боулінгу "Двієчки" пройшов свій екватор, 6 тур, який відбувся 10.06.15 в "Панорама-Клуб" підвів риску під першою половиною ігрового сезону 2015 в змаганнях команд серед 2ох гравців.
Перший літній тур, останній тур першої половини, тур перед літньою перервою - ці чинники напевне повпливали на хід змагання. Вірогідно. А може просто спека? Розслабленість перед літніми відпустками? Такими причинами можна було б пояснити фінальні результати 6 туру, якби це не був боулінг, а турнір з дальності плювання насіння. Але ж боулінг, це не тільки розвага, це - спорт. Тому випадкових результатів майже немає.
Отже у по 6му турі "пройдемся весело", бо на думку багатьох він дійсно виявився самим веселим!:
- лідери не грали, ні тобто вони були і так би мовити грали, але в сумі не грали-))). А яким чином можна пояснити той факт, що всі хто очолює рейтингову турнірну таблицю посіли останні місця?
- + 10 балів для дівчат то вже не фора, а велика сила, адже рівень багатьох з них уже не нижчий за рівень майстерності чоловіків. Цього разу з 13 пар учасників, 26 гравців, була лише одна дівчина. як виявилось цього достатньо. Не кількістю ж і не красивими очима...Катя і Віталій - перможці. Всі інші в нокауті.
- вперше за історія "Двієчок" в "спірних" іграх за фінальні місця в рейтингу поточного туру змагалось 12 з 13 команд!!!
- максимум змагання 244 за гру - результат високий, але за весь чемпіонат було вибито лише 3 рази за 200!!! Максимум не результативності!
Загалом весело. Дуже неочікуваний результат і від цього ще цікавіше становище в турнірній таблиці. Хто в лідерах, хто в доганяючих і хто може здивувати - вся динаміка перших шести турів ігрового сезону 2015   - на сайті в розділі ЗМАГАННЯ.
Друга половина сезону передбачає бути цікавою це точно...і напевне не менш веселою-)!