П'ятниця, 26 червня 2015 14:15

Івано-Франківський чемпіонат з боулінгу. 6 тур, результати першої половини ігрового сезону 2015.

24.06.15 - в "Панорама-Клуб" відбувся 6ий тур відкритого Індивідуального чемпіонату з боулінгу, яким завершилася перша половина ігрового сезону 2015.
6ий тур - тур казусів та парадоксів. Так здалось на перший погляд:
- напевне літній релакс позначився, як на явці гравців так і на їх кількості. Цього разу в чемпіонаті взяли участь 19 гравців - не так вже й багато, як для сезону 2015, який видався за попередніми турами багаточисельним по учасниках. Здавалось б, менше гравців - менша конкуренції. Не так сталось, як гадалось - щільність результатів гравців у всіх турах зашкалювала. Парадокс в іншому - всі результати тотально були не нестільки високими, як зазвичай.
- у фіналі Мастер-Ліга зіграла гірше ніж "прем'єрка"!
- максимальні результати турніру також частіше вибивались у "прем'єрці" .
Так здалось на перший погляд. Парадокс в іншому - не дивлячись на невиразну гру фаворитів, вони все рівно "взяли" своє!
Зрештою гра Качинського Влада. Шкварка Віталія та Віктора Раца у фіналі сумнівів не викликала, а от доля 3іх місць виявилась для призерів обидвох ліг певною несподіванкою.
Зрештою, перемагають все рівно достойніші - тому наші вітання переможцям.
Чемпіонат йде на літні канікули. Наступний 7ий тур відбудеться наприкінці серпня. І немовби "на замовлення" - після першої половини сезону змінився лідер річного рейтингу 2015. Не вигравши чемпіонат жодного разу протягом 6ти турів, але стабільно виступаючи протягом першої частини сезону, Павлів Роман очолив турнірну таблицю...