Четвер, 20 серпня 2015 14:41

"ДВІЄЧКИ" 7 ТУР. Результати. Старт другої половини ігрового сезону 2015

7 тур "ДВІЄЧОК" / 19.08.15 / РЕЗУЛЬТАТИ
...Отже ми "вдруге" стартували. Саме парний чемпіонат з боулінгу відкрив другу половину ігрового сезону 2015.
"Скучили" - одним словом можна описати весь 7 тур. Скучили один за одним, за боулінгом та самим духом змагань, адже як-не-як півтора місяця на доріжках боулінгу в "змагальній" площині відбувався повний штиль. Всі гравці відпочивали на так-званих "чемпіонатських канікулах".
Тому 7 тур, який відбувся 19 серпня, зібрав велику кількість учасників - 18 пар, 36 гравців - як для рестарту сезону досить непогано. Грали весело, азартно, спортивно, адже за такої кількості учасників, згідно регламенту та схеми змагань, чемпіонат проходив в два етапи - відбіркові колові ігри з поділом на дві групи, та фінальна частина з шести переможцями відбіркових ігор. Велика кількість нових пар-учасниць внесла певну інтригу у змаганні, хоча ніяк не відобразилася на фінальних результатах... Все-таки пари-резиденти "взяли" своє. Хоча, як це зазвичай буває на "Двієчках" , в нас вкотре нові переможці. І це найкраща характеристика і головна тенденція взагалі для всього ігрового сезону 2015. В "Двієчках" спрогнозувати ймовірного переможця окремого туру майже неможливо. Класс! Виграти може кожен. Хтось виграє на фарті, хтось на характері, хтось на технічній перевазі, а комусь може просто "не піти".
Зрештою, в цьому вся суть будь-якого спортивного змагання і боулінг в цьому плані не виключення. Цього разу "боулінговий Олімп" підкорився наступним парам-учасницям:
1. Николин О. / Мельник В.
2. Задер Є. / Цюпа М.
3. Децик О. / Гончаров А.
Наші вітання переможцям. Рейтингова таблиця все ущільнюється близкістю сумарних балів і це забезпечує інтригу до самого закінчення ігрового сезону. Буде жарко...