Четвер, 20 серпня 2015 14:48

День Незалежності в Панорама-Клуб

24 серпня День Народження кожного українця. 24 серпня День Народження нашої країни. Наше День Народження. Твоє День Народження.

...а на День Народження прийнято дарити подарунки. Тому Панорама-Клуб не на словах, а на ділі вирішив зробити подарунки всім своїм гостям.

Отже, якщо плануєте відсвяткувати День Народження нашої країни в нас, то...:

- можете заходити в гості з "самого ранку" - ми повертаємся до нашого звичного графіку роботи і чекаєм Вас з 12.00.

- не забудьте одягнути вишиванку. У нас в цей День етно-дресс-код, який дає можливість економити і отримувати різні приємні подарунки. Для всіх гравців в боулінг у вишиванках - знижка на гру 10%. Крім цього, на відміну від інших закладів, вартість гри ми не змінюєм і не працюєм по так-званих"святкових цінах".

- на відміну від інших понеділків, цього Дня в нас буде святкове українське караоке. Всі україномовні пісні на замовлення безкоштовні, а якщо Ви у вишиванці - то безкоштовні всі!

- вмієте добре співати українські пісні - готуйтесь до пісенного конкурсу на караоке і вигравайте призи.

- якщо ви народились 24 серпня - наші вітання! Приходьте і отримуйте свій подарунок. Для всіх іменинників цього дня - боулінг безкоштовний, в подарунок! Візьміть лише свій паспорт, чи водійські права, що засвідчують особу.

Святкуйте весело, цікаво, змістовно. Розваги на будь-який смак в одному місці, обирайте, які Вам більше до вподоби - БОУЛІНГ / БІЛЬЯРД / КАРАОКЕ / ІГРОВА ЗОНА. З Днем Народження!