Четвер, 27 серпня 2015 14:22

Прогнозовані сюрпризи. 7 тур Відкритого Індивідуального Чемпіонату з боулінгу.

7 тур Відкритого Індивідуального Чемпіонату з боулінгу "Панорама-Клуб". Прогнозовані сюрпризи.
І це не каламбур. Адже сюрпризи 7 туру дійсно можна було спрогнозувати...
26.08 на доріжки боулінгу Панорама-Клуб вийшло 17 гравців. Двоє брали участь вперше, ще двоє по різних причинах в попередніх турах на грали - момент перший. З 17ти четверо - "свіжачки".
Момент другий - зазвичай, в цьому сезоні в нас брало участь не менше 20 гравців - конкуренція більша, інший посів після першого відбіркового туру, та й взагалі інша динаміка гри. Цього разу, можна сказати, було "простіше".
Момент третій - відсутність багатьох лідерів рейтингової таблиці, які якби були присутні, могли б суттєво вплинути на гру.
Отже, передумови до фінальних результатів 7 туру відкритого Індивідуального чемпіонату з боулінгу були закладені ще до його початку. Тому "сюрпризи" уже можна було прогнозувати, але...як можна було спрогнозувати загалом не виразну гру інших лідерів рейтингової таблиці, які цього разу грали не настільки потужно, як зазвичай...Тому сюрпризи все-таки відбулись. Ось вони:
- Нехай Ілля, один з фаворитів сезону, не потрапив в Мастер-групу.
- дуже нестабільно зіграв Децик Олег, Шкварок Віталій, Ахмадов Нурді.
- класно вистрелила Веприк Мар'яна, вперше за цей сезон потрапивши в "лігу-переможців".
- вкотре в фіналі "не пішла гра" Замлинському Володимиру та Павліву Роману.
- майже "чемпіонський дриблінг" продемонстрував Гончаров Андрій вирвавши 2 місце у останній грі і вибивши максимум цього туру - 233.
Тому результат певним чином детермінований, як об'єктивними чинниками, так і ймовірною сумою багатьох суб'єктивних складових. Але в спорті, в будь-якому випадку, перемагають кращі. І цього разу вони перед вами на нашому традиційному пост-фінальному фото. Наші вітання!