Понеділок, 28 вересня 2015 13:21

ВПЕРШЕ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ - "День Відкритих Доріжок" на боулінгу "Панорама-Клуб"

1 жовтня 2015 в "Панорама-Клуб" буде "ВІДКРИТИМ".
Такою метафорою ми анонсуєм наш новий спільний проект разом з профкомом студентів ПНУ ім.В.Стефаника з популяризації боулінгу, як виду спорту, активного часу проводження та веселого відпочинку.
Отже в перший день жовтня - "FREE" Open Bowling", або простіше кажучи - "День відкритих Доріжок".
з 12.00 до 18.00 - ВСІ студенти ПНУ ім.В.стефаника з спец.візами, можуть грати в боулінг, коли захочуть і скільки захочуть. В будь-який момент, коли студент-гравець з ПНУ з візою зайшов в зону боулінгу - боулінг для нього "відкритий"! Грайте, змагайтесь і просто весело проводьте час!
Дана акція проводиться спільно з студ.профкомом ПНУ, саме в ньому ВСІ бажаючі (ну майже всі - адже кількість віз обмежена) можуть отримати запрошення на боулінг і в час вільний від пар, чи після пар, можуть грати в боулінг.
Крім цього, 1 жовтня на доріжках боулінгу, студ.профком буде проводити розіграш призів від партнерів, профкому студентів, "Панорама-Клуб", а також організовувати міні-турніри.
А тепер напишем пафосно - "ТАКОГО ЩЕ НЕ БУЛО":). І справді - дійсно не було, адже 6 годин боулінг-нон-стопу спеціально для студентів одного ВНЗ - ми ще не відводили. Тим паче в такому довільно-розважально-халявному форматі.
Зацікавило? Тоді телефонуйте за вказаним номером на афіші, реєструйтесь, отримайте спец.візу і Наш Боулінг - ВАШ!