Вівторок, 01 грудня 2015 16:42

ПЕРЕДНОВОРІЧНІ НОВИНИ та НОВИНКИ "ПАНОРАМА-КЛУБ"

Новий Рік іде до нас. Грудень - передноворічна суєта-суєт...
В останній місяць 2015 ми традиційно для Вас приготували багато всього-всього, отже:

- ми оновили наш зал, змінили ілюмінацію та підсвітки. Тепер у нас "теплой душевно".

- для всіх любителів гри в боулінг ми оновили асортимент прокатно взуття, колекції "осінь-зима 2015". З різним дизайном та підошвами, для більш комфортного розгону-ковзання-гальмування. Зручне, красиве, ергономічне.
- грудень - місяць фіналів регулярних чемпіонатів з боулінгу. Ігровий сезон 2015 підходить до свого завершення і ми за традицією проводимо його красиво, пафосно і в грі. Не пропустіть:
9 грудня - Фінал парного чемпіонату з боулінгу серед команд з 2ох гравців - "ДВІЄЧКИ"
23 грудня - фінал відкритого Індивідуального чемпіонату.
По завершенні кожного з чемпіонатів: церемонія нагородження призерів за результатами року, а також святковий банкет для всіх учасників.

  

Для всіх любителів відпочивати з піснею, караоке "Панорама-Клуб" розпочинає пісенний марафон з 16 грудня. Саме з цього моменту ми співаєм, танцюєм і розважаємся ЩОДНЯ, з 20.00. А ще ми доповнили наше пісенне меню-фонограм, тепер в ньому ще декілька "смачних інгрідієнтів".

                                                           

Для всіх наших гостей, які бажають провести передноворічні корпоративи, ми приготували оновлене меню і комплексну програму відпочинку. Адже на відміну від інших закладів ми робимо Ваш відпочинок не тільки смачним, а ще й веселим ,і змістовним, і що не менш важливо зручним. Так-як пропонуєм багато різних розваг в одному місці. Судіть самі: крім святкового застілля, для Вас і Ваших гостей гра в боулінг, чи в більярд; веселощі на розважальних апаратах клубу; щоденне караоке з співами, танцями та конкурсами з призами. І все це в одному місці. Також ми не обмежуєм Вас спеціальними банкетними меню, а пропонуєм абсолютно всі страви з наших 2ох меню: меню боулінгу та меню караоке. 

Cмакуйте, грайте, танцюйте, співайте, розважайтесь! З будь-яких питань, пропозицій, побажань, уточнень та додатковою інформацією звертайтесь: 71-12-04, 066-682-43-30, 068-144-28-55 І потрошки Всіх з Наступаючим!