П'ятниця, 25 грудня 2015 17:24

ФІНАЛ ФІНАЛІВ в "Панорама-Клуб"

23 грудня завершився весь ігровий сезон з боулінгу в "Панорама-Клуб" 2015 року. 11 турів Відкритого Індивідуального чемпіонату з боулінгу уже історія.
Красива. Спортивна. Інтригуюча.
На відміну від попередніх 5ти років, 6ий сезон видався найбільш непердбачливим. До останнього туру, більше того, до останньої гри сезону , невідомим залишався фінальний результат!
Не будемо довго описувати, скажем лише одне: якби по всіх подіях, які відбувалися до, - під час, - та після чемпіонату, був би описаний і взятий за основу сюжет для фільму про боулінг, то його б сценарій увійшов би до всіх підручників. Хрестоматія екшину, трилеру, драми, комедії в одному сюжеті!...
У нас Новий Чемпіон! Старо-нові призери і новий рейтинг кращих боулерів Івано-Франківська.
Результати затруджені, справедливі і в дечому закономірні. Таким є боулінг, як спорт, в Івано-Франківську на даний момент. Такими є його представники. Зірок з неба "не хапають" - зате класно грають і основне: дружать та поважають один одного.
І для нас це вершина. Наше основне досягнення і гордість клубу. Наші призери та учасники дійсно дуже хороші та добрі люди. Погляньте на фінальну рейтингову таблицю і на усміхнену трійку призерів за результатами року...на фото, у таблиці, та проза її межами - тільки справжні друзі, де нема переможених, чи програвших...

І це наше найкраще фото і текст в 2015 році...Дякуєм Вам за те, що Ви Є!