Четвер, 18 лютого 2016 09:25

ВІДКРИТТЯ СПОРТИВНОГО ІГРОВОГО СЕЗОНУ 2016 НА ДОРІЖКАХ БОУЛІНГУ "ПАНОРАМА-КЛУБ"

24 ЛЮТОГО СТАРТ  НОВОГО ІГРОВОГО СЕЗОНУ НА ДОРІЖКАХ БОУЛІНГУ "ПАНОРАМА-КЛУБ".

Ми повертаємося до спортивних змагань на боулінгу. Офіційний старт ігрового сезону розпочнуть парні змагання для команд з 2ох гравців  - "Двієчки".

"Двієчки" - ноу-хау "Панорама-Клуб". Це чемпіонат з боулінгу, в якому може взяти участь кожен. Чемпіонат - цікавий, веселий, спортивний, азартний і що не менш важливо - не такий "чутливий" до рівня майстерності гравця в боулінг. Адже за "бойову одиницю" в змаганні виступає пара гравців, які і утворюють "двієчку". Пара гравців змагається з такими ж самими "двієчками" за принципом "добивання і закривання фреймів": незакритий фрейм при першому прокаті кулі для боулінгу першого гравця - закривається при другому прокаті партнером по парі.

"Двієчки 2016" будуть проходити регулярно щомісяця, за виключенням липня. В продовж року, протягом 10 турів кожна з команд буде змагатися за рейтингові бали, які будуть нараховуватися в залежності від посівшого місця в кожному окремому туру кожній з команд першої "десятки".

Незалежно від посівшого місця, кожна з команд за участь в окремому турі у свій особистий рейтинг буде отримувати "+2 бали". Також “+1” бал в рейтингову таблицю по завершенні окремого туру буде отримувати пара, яка впродовж змагання вибила найбільшу суму балів в окремому геймі в порівнянні з іншими парами-учасницями.

Загалом, за основу проведення парного чемпіонату з боулінгу “Двієчки 2016”, взята схема проведення минулих ігрових сезонів. Відповідно не змінився й регламент змагання, а також таблиця рейтингових балів.

Кожному чемпіонату передує розминка в довільній формі, для всіх, з 11.30 до 12.00. В 12.00 відбувається жеребкування пар, після чого стартують й самі змагання. У відповідності до кількості пар-учасниць залежить й сама тривалість чемпіонату: від 4ох до 6ти годин з 5ти хвилинною перервою на кофі-брейк.

Щоб взяти участь в чемпіонаті потрібно:

  • мати команду з 2ох гравців.
  • подати заявку на участь не пізніше ніж за день до проведення окремого туру чемпіонату, за телефонами: 066-682-43-30 / 068 -144-28-55
  • прийняти участь в чемпіонаті можна з будь-якого туру ігрового сезону 2016

24 лютого перед стартом першого туру чемпіонату також буде проведена міні-сесія з учасниками чемпіонату по врегулюванні спортивного регламенту парного чемпіонату 2016, який буде затверджений і прийнятий за основу для всього ігрового сезону впродовж року.

Розпочато прийом заявок на участь!